Usługi Koparką Olsztyn

Nidzica Mława


Usługi mini-koparką świadczymy na terenie do 100km od 13-124 Kozłowo. W takich miastach jak Olsztyn, Mława, Nidzica itp.
Roboty ziemne wykonujemy starannie, solidnie i fachowo.

Dysponujemy minikoparką Bobcat E16 z 2012r wyposażoną w komplet łyżek kopiących(20cm,40cm) i skarpówkę(1m), wiertnice fi250mm z obsługą operatorską,
opis koparki poniżej.
Głębokość kopania do 2,5m

koparka


koparka


  Mała koparka przygotuje Państwu wykop pod:


    - szambo, oczyszczalnię przydomową

    - fundament domu i ogrodzenia

    - przyłącze; wodociągowe, kanalizacyjne, energetyczne i gazowe

    - oczko wodne, basen

    - izolację fundamentów, systemy drenarskie

koparka

Nasza koparka to:

Mini-koparka Bobcat E16 jest idealną maszyną do pracy na ograniczonej przestrzeni roboczej. Spełnia swoje zadanie wszędzie tam, gdzie zawodzi sprzęt charakteryzujący się znacznie większymi rozmiarami. Świetnie sprawdza się zarówno pod kątem prac ziemnych, jak również gazowniczych i energetycznych. Kompaktowe gabaryty kopatki pozwalają na łatwy transport maszyny za pomocą samochodu dostawczego. Istnieje też możliwość przewiezienia maszyny na przyczepce ciągniętej przez większy samochód osobowy. Komfortowe rozwiązania z zakresu sterowania koparką pozwalają na wygodniejszą pracę operatora, a pojemna kabina skutecznie tłumi hałas podczas wykonywanej pracy. Do najważniejszych cech koparki należy hydraulika z pompą tłoczkową, która pozwala na dobór mocy potrzebnej do wykonania konkretnego zadania. Wysięgnik kontrolowany jest przez siłowniki zamontowane na szczycie ramienia, dzięki czemu ich podatność na uszkodzenia w trakcie pracy jest ograniczona do minimum. Wyjście hydrauliczne umożliwia podłączenie dodatkowego osprzętu, jak chociażby młota wyburzeniowego, jednocześnie poszerzając zakres funkcji maszyny. Podwozie rozsuwa się hydraulicznie, sprawiając, że gąsienice zapewniają odpowiednią stabilność podczas prac na trudnym obszarze. Tył urządzenia wyposażony jest w bardzo wytrzymałą i otwieraną na bok klapę, dzięki czemu rutynowa konserwacja maszyny staje się dziecinnie prosta. Bobcat E16 odznacza się również stosunkowo niskim zużyciem paliwa, oferując przy tym potężną moc, którą dostarcza niezwykle wydajny silnik Kubota. Usługi Bobcat E16 obejmują przyłączenia wodne i gazowe, jak również prace wykopowe i kształtowanie krajobrazu. Co więcej, montaż młota wyburzeniowego sprawia, że mini-koparka znakomicie sprawdza się również podczas rozmaitych remontów i rozbiórek.